חתן כלה >>> צילום אירועים >>> זווית אחרת - צילום אירועים >>> אודות

תפריט

אודות | זווית אחרת | צילום אירועים במרכז

זווית אחרת – צילום אירועים על ידי צלם מנוסה

חברת זווית אחרת מספקת לכלל לקוחותיה שירותי צילום מידיו של צלם מומחה. הצלם המוביל בחברה הוא שלומי בחור כריזמטי, שיש לו מעל 15 שנות וותק בתחום של צילום אירועים. שלומי ותמיד קולע לטעם הזוגות בצילומים שהוא מפיק ומצליח לצלם להם את האירוע באיכות גבוה מאוד. שלומי היה בעבר המקצועי שלו היה צלם אופנה וצלם של מגזינים מוכרים בתחום האוכל. איכות הצילום שלו באה לידי ביטוי ביכולת שלו לרדת לפרטים ולתת לכל פרט בתמונה את תשומת הלב שנדרשת לו. התמונות של שלומי הינן תמונות אסתטיות מאוד שכיף לשוב ולהתבונן בהן כל פעם מחדש.

זווית אחרת - צילום אירועים עם סגנון ייחודי

חברת זווית אחרת בהנהגתו של שלומי לא עושה פוטושופ לתמונות (דבר הייחודי לה בעולם צילום האירועים). החברה מאמינה בצילומים טבעיים ושהמציאות לא זקוקה לייפוי – כי היא פשוט יפה מאוד כמו שהיא. החברה מתמחה בצילום של שלל אירועים בדגש על צילום חתונות. לפני הצילום של האירוע ניתן לראות את תיק העבודות של צלמי החברה ולהתרשם מהאיכות הגבוה והגיוון של העבודות שלהם. הצילום של האירוע הינו תמיד מותאם אישית לדרישות של החתן והכלה.

זווית אחרת – צילום אירועים באיכות גבוה

זווית אחרת מאפשרת לכל זוג ליהנות מצילום אירועים באיכות גבוה בחתונה שלהם. החברה הינה מאוד אטרקטיבית מבחינת המחירים שהיא מציעה וזאת מתוך המחשבה של שלומי כאדם צעיר בנפשו וברוחו שתמיד חושב על יוקר המחיה ולוקח זאת בחשבון כאשר הוא בא לצלם אירוע. צילום האירוע שלכם צריך להיות חוויה חיובית ונעימה ובשביל שהוא יהיה כזה עליכם לעבוד עם צלם איכותי ואדיב. איכות הצילום של שלומי ויחסי האנוש המעולים שלו יאפשרו לכם ליהנות מתהליך הצילום של האירוע שלכם וממהלך האירוע עצמו. חשוב שתדעו איזה סוג תמונות אתם רוצים ושתשמרו על תקשורת פתוחה עם הצלם במהלך האירוע. בעלי מקצוע איכותיים כמו צלם מומחה יוכלו לסייע לכם ליהנות יותר מהחתונה שלכם.


תמונה: אודות - זווית אחרת - צילום אירועים - צילום אירועים
צור קשר